воскресенье, 20 июля 2014 г.

Авто-експедиція «Полтавський борщик з глиняного горщика» 2014 / Auto - forwarding "Poltava borschyk the clay pot " in 2014

Авто-експедиція «Полтавський борщик з глиняного горщика»

Полтавщина – душа України. Впродовж кількох століть на цій території сформувалися своєрідні народні традиції. Зокрема, кулінарні. Полтавський борщ, галушки та вареники знають і готують не лише в Україні, але й далеко за її межами.
Нам неодноразово приходилося чути, що борщ, приготований у печі в горщику набагато смачніший, ніж зварений у сучасних умовах. Тому деякі етноспрямовані туристично-ресторанні комплекси (наприклад, «Старий Хутір» в Опішні) призвичаїлися готувати борщ у печі. Але знаємо, що існує багато напівзабутих рецептів і хитрощів, які поступово відмирають разом людьми старшого покоління. Вважаємо, що нині, поки ще не пізно, конче необхідно дослідити традиції приготування борщу за старовинною рецептурою, популяризувати найкращі рецепти і цим самим підвищувати туристичну привабливість Полтавщини, сприяти розвитку кулінарного туризму. Для цього варто провести авто-експедицію по всіх районах нашої області, опитати старожилів про давню кулінарію, відібрати представника-кухаря від кожного району, провести між ними змагання. Всі ці заходи широко висвітлити у засобах масової інформації та науковій літературі.
Мета: вивчення традицій, правил приготування, рецептури, регіональних особливостей борщотворення, популяризація і реанімація кулінарних традицій Полтавського регіону.
Етапи:
1. Проведення розвідки та складання маршруту – 12-13 жовтня 2013 р.
2. Опитування старожилів населених пунктів, включених до маршруту; запис рецептури страв  традиційної полтавської кухні – 19-20, 26-27 жовтня, 2-3, 9-10, 16-17 листопада 2013 р.
3. Відбір учасників для обласного конкурсу (не менше 20) – січень-березень 2014 року.
4. Підбір посуду, інвентарю, упорядкування території «Старого хутора» - березень-травень 2014 року.
5. Проведення обласного конкурсу «Полтавський борщик із глиняного горщика» - серпень 2014 року.


Комментариев нет:

Отправить комментарий